تبلیغات
بهترین اس ام اس ها - دروغ پردازی درباره هیتلر(قسمت نخست)
 
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : میلاد
مطالب اخیر
موضوعات
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
بهترین اس ام اس ها

درود
دوستان این مطالبی که براتون قرار می دهم یکی از بهترین مقالات درباره هیتلر است که نقاب از صورت خیلی از
دروغ پردازی های صهیون ها برمیدارد حتما این مطلب را بخونید

این مطلب از روزنا مه وطن امروز برداش شده که مورخ 26فرودین 89 می باشد که در سه قسمت قرارش خواهم داد
امیدوارم مورد رضایت دوستان قرار بگیرد

حجم وسیع تبلیغات رسانه*های صهیونیستی برای مخوف جلوه دادن نظام نازی باعث شده است که چهره هیتلر، این شخصیت تاریخی و نظام منقرض شده او در پس هاله*ای از ابهامات و اتهامات قرار گیرد؛ تا حدی که چهره* آشنای هیتلر در اذهان عمومی جهانیان، نه چهره واقعی او بلکه تصور مطلوب رسانه*های صهیونیستی است.
علاوه بر رسانه*های عمومی و تبلیغاتی، در تاریخ*نگاشته*های پس از جنگ دوم جهانی نیز چنین چهره*ای از هیتلر ترسیم شده است. این در حالی است که حتی اگر هیتلر دیکتاتوری جنایتکار بوده است – که به نظر نمی*رسد چنین بوده است- هرگز نباید درباره او و اعمالش دروغ*پردازی کرد. از آنجا که تاریخ اغلب توسط فاتحان نوشته می*شود، تعجب*آور نیست که چهره جنایتکاران جنگی بزرگی چون ترومن و روزولت آمریکایی تطهیر شود و چهره دیکتاتوری چون هیتلر سیاه*تر نمایش داده شود، اما باید اذعان کرد که بنا به عللی، کریه*سازی چهره هیتلر توسط رسانه**های صهیونیستی را باید مَثَل اعلای تخریب یک چهره یا دروغ*پردازی درباره او دانست. به عنوان مثال هیتلر که در آلمان با انتخاب عمومی و از طریق قانونی به قدرت رسیده بود، در نظر افکار عمومی دنیا او را رهبری تصویر کرده*اند که بدون حمایت عمومی و با سرکوب بر کشور خود حکومت می*کرده است. محققانی چون مارک*وبر خاطرنشان می*کنند که در حال حاضر در ایالات *متحده آمریکا دروغ*های فراوانی درباره افکار و اهداف هیتلر به طور همگانی پذیرفته شده است و هیچ*کس درباره آنها تردیدی به خود راه نمی*دهد که از جمله آنها می*توان به هدف فتح جهان از سوی هیتلر اشاره کرد. از نظر محققانی چون وبر، تحقیقات تاریخی به وضوح نشان می*دهد که هیتلر هرگز در پی فتح کل جهان و سلطه بر آن نبوده است؛ اما فاتحان جنگ دوم جهانی، *تلاش او را برای تسلط بر اروپا در انظار جهانیان به عنوان تلاش برای فتح دنیا جلوه داده*اند و چنان تاکید و تبلیغ کرده*اند که اکنون همگان می*پندارند نازیسم در پی فتح کل دنیا بوده است.* از جمله دروغ*های دیگر اینکه هیتلر در پی* جنگ با تمام دنیا بوده است اما با اندک تحقیقی در تاریخ جنگ دوم جهانی مشخص می*شود که هیتلر نه*تنها کوشیده بود اهداف خود را بدون جنگ با انگلستان به دست آورد بلکه تا آخرین مراحل می*کوشید از ورود ایالات *متحده آمریکا به جنگ جلوگیری کند، در حالی *که رهبران آمریکایی از جمله روزولت، اشتیاق فراوانی برای شروع جنگ با* آلمان داشتند. به عنوان مثال روزولت در تاریخ 27 اکتبر 1941 در مصاحبه*ای رادیویی خطاب به ملت آمریکا مدعی شد، هیتلر آمریکای بی*طرف را تهدید به جنگ کرده و قصد تصرف کل آمریکای جنوبی را دارد. او همچنین مدعی شد هیتلر خواهان از میان بردن همه ادیان دنیا از جمله مسیحیت است و می*خواهد «کلیسای بین*المللی نازی» را جانشین آن* کند. روزولت مدعی شد این مطالب را از «طرح سرّی» هیتلر نقل می*کند که منابع کاملا مطمئن در اختیار او قرار داده*اند، درحالی که هیچ*یک از این ادعاها درباره هیتلر و آلمان نازی صحت نداشته است. سال*ها پس از جنگ آشکار شد که «طرح سرّی هیتلر» ساخته و پرداخته همکاری مشترک دستگاه جاسوسی انگلستان و سازمان سیا بوده است و روزولت برای برانگیختن احساسات آمریکایی*ها و زمینه*سازی برای ورود ایالات* متحده به جنگ دست به این دروغ*سازی*ها زده است.
تاریخ سازی دشمنان
از جمله دیگر روش*های تاریخ*سازی می*توان به کتب و نوشته*های به ظاهر تاریخی اما کاملا غیرمستند اشاره کرد. به عنوان مثال بسیاری از حامیان هولوکاست برای مستند جلوه دادن ادعاهای خود درباره اهداف و نیات درونی هیتلر به کتاب خاطرات هرمن* راوشنینگ با نام «صدای انهدام» استناد می*کنند، در حالی که راوشنینگ در سال 1935 از حزب نازی خارج شده و هنگام حضور در حزب نیز هرگز از نزدیکان هیتلر نبوده است. با این حال در کتاب*های به ظاهر مستندی مانند کتاب مشهور «ظهور و سقوط رایش سوم» اثر ویلیام شایرر نیز به کرات از کتاب راوشنینگ استفاده شده و ادعاهای غیرقابل پذیرش او به عنوان حقایق انکارناپذیر تاریخی پذیرفته شده است. شدت بی*اعتباری کتاب صدای انهدام به عنوان سندی دست اول از تفکرات و نیات شخصی و اهداف پنهانی هیتلر به حدی است که محققان معتقدند راوشنینگ هرگز حتی یک دیدار خصوصی هم با شخص هیتلر نداشته است. یکی از موارد قابل توجه چنین دروغ*پردازهایی، متن مذاکرات خصوصی هیتلر از فوریه تا آوریل 1945 است. دیوید ایروینگ، *از تاریخ*پژوهان مطرح جنگ دوم جهانی، در آثار خود بیان می*دارد که فرانسوا ژنو، حقوقدان درگذشته سوییسی، شخصا به او اطلاع داده بود که خود این اسناد را جعل کرده است. شدت جوسازی تبلیغاتی و تلاش هدفمند برای مخدوش کردن چهره واقعی هیتلر به حدی است که محققان بی*طرف نیز از وارد شدن به این حیطه منع می*شوند. گروه*های یهودی حتی با محققانی که در کنار حملات شدید خود به هیتلر، اندک تعریفی از او کرده باشند، به بدترین شیوه برخورد می*کنند. به عنوان مثال پاتریک بوکنن از محققان حیطه جنگ دوم جهانی که در مقالات خود شدیدترین انتقادات و حملات را متوجه هیتلر کرده بود، صرفا از آن جهت که در کنار انتقادات خود، هیتلر را سربازی شجاع در جنگ اول جهانی و سخنرانی قوی و برنامه*ریز سیاسی معرفی کرده بود، مورد حمله گروه*های صهیونیستی قرار گفت. گروه*های صهیونیستی به این بهانه واهی او را متهم به دفاع و حمایت از هیتلر کردند حال آنکه اقدام بوکنن حداقلی از بیان واقعیات تاریخی محسوب می*شود که هر مورخی موظف است بدون توجه به علایق و سلایق خود به *آن مبادرت ورزد. این فضا چنان بر دوش محققان سنگینی می*کند که مارک وبر می*نویسد: «در جامعه ما حتی راست گفتن و بیان حقایق قطعی درباره هیتلر با شدیدترین سرکوب*ها و تهمت*ها همراه خواهد بود». هرچند همانطور كه گفته شد معمولا فاتحان، تاریخ را می*نویسند اما شدت تبلیغات ضدهیتلری به حدی است که چنین توجیهی برای بیان علت این همه تبلیغات کافی به نظر نمی*رسد. در چنین شرایطی محققان صادق و بی*غرض باید از خود بپرسند که چرا با گذشت چندین دهه از سقوط هیتلر و رایش سوم هنوز هم جو تبلیغاتی علیه آنان تا به این حد سنگین است؟ بررسی علت این امر می*تواند وجهه همت تحقیقاتی مفصل قرار گیرد. از دیگر مسائلی که تحقیق در این زمینه را با مشکل مواجه می*کند از میان بردن عامدانه اسناد اصلی درباره هیتلر است. ایروینگ در این باره معتقد است که حجم وسیعی از اسناد به دست آمده از جنگ دوم جهانی به دست محققان یهودی چون دبورا لیپشتات افتاد که یا از میان رفته یا اساسا تخریب شده*اند. از این رو تحقیق از آن دست که در این مقاله ارائه می*شود از جهات مختلف با مشکل و محدودیت مواجه بوده است.

روند به قدرت رسیدن


پس از جنگ اول جهانی، آلمان شکست*خورده از جنگ نه تنها بار سنگین هزینه*های اقتصادی و اجتماعی یک شکست بزرگ را به دوش می*کشید بلکه مجبور به پذیرش مفاد خردکننده موافقتنامه و قراردادهای پس از جنگ اول جهانی بود که به اجبار بر این کشور تحمیل می*شد. این امر نقشی در تسریع معضلات اجتماعی و اقتصادی آلمان داشت به گونه*ای که در سال 1932 تقریباً اقتصاد آلمان ورشکسته محسوب می*شد. افزایش شدید بیکاری، ورشکستگی اکثر شرکت*ها، تراکم دیون خارجی و هزینه*ها و غرامت*های جنگی که آلمان باید می*پرداخت، وضع اقتصادی این کشور را به کلی نابسامان کرده بود به طوری که بخش زیادی از جمعیت آلمان بیکار شدند و 21 درصد از افراد شاغل نیز حقوقی بین یکصد تا 250 مارک در ماه دریافت می*کردند که فاجعه*ای اقتصادی محسوب می*شد. مطابق برآوردهای آن دوره فقط یکصدهزار نفر از کل جمعیت قریب به 60 میلیونی آلمان توان تأمین هزینه*های روزمره زندگی خود را داشتند. در طول 3 سال قبل از به قدرت رسیدن هیتلر، درآمد کل کشور 50 درصد کاهش یافته بود، یعنی درآمد آلمان از 23 میلیارد مارک در سال 1930 به 11 میلیارد مارک در 1933 کاهش یافته بود. اوضاع نابسامان اجتماعی و اقتصادی آلمان زمینه مساعدی برای برآمدن هیتلر ایجاد کرده بود. او که در به هیجان آوردن و بسیج عمومی مردم موفق عمل می*کرد، توانست با ارائه راهکارهایی افکار عمومی را در کوتاه*مدت همراه خود کند. هنگامی که او بر سر کار آمد 90 درصد مردم آلمان از وضع زندگی خویش ناراضی بودند. به این ترتیب هرگونه تغییر، آن هم به صورت گسترده و با جدیت توسط هیتلر و یاران او، برای افکار عمومی جالب توجه بود.


حامیان هیتلر


یکی از راه*های کسب آگاهی از خصومت میان هیتلر و حکومتش با یهودیان، تحقیق در میان حامیان و اطرافیان او است چرا که وجود افراد ضدیهودی یا دشمنان شناخته شده یهودیان در میان اطرافیان وی نشان از گرایش ضدیهودی هیتلر خواهد داشت. در چنین صورتی نباید در میان یاران و حامیان او اثری از یهودیان پیدا کنیم. اما اگر به تحقیق دریابیم که یهودیان زیادی از جمله بزرگان و رهبران این قوم در میان حامیان هیتلر بوده و با او همکاری کرده*اند، آنگاه این فرضیه که هیتلر و نازیست*ها خواهان کشتار یهودیان بوده*اند دچار اشکال اساسی می*شود، چرا که در این صورت باید ابتدا از رهبران و بزرگان یهود شروع می*کردند که آنها خود در زمره حامیان هیتلر بوده*اند. از سوی دیگر حمایت رهبران یهودی از هیتلر نشان می*دهد که از نظر این رهبران، هیتلر دشمن یهود محسوب نمی*شده است، چرا که در غیر این صورت باید این رهبران را نیز دشمن یهودیان دانست. اما تاریخ در این زمینه مطالب تکان*دهنده و قابل توجهی ارائه می*کند. اسحاق شامیر، نخست*وزیر اسرائیل را باید یکی از مهم*ترین رهبران یهودی دانست زیرا به یکی از بزرگ*ترین مناصب حکومتی یهودیان و صهیونیست*ها دست یافت. اما سابقه زندگی او نشان می*دهد که این یهودی سرشناس نه تنها حامی هیتلر بوده *در زمان حکومت هیتلر بر آلمان از او حمایت کامل می*کرده است، بلکه در زمان جنگ و در همان دوره*ای که حامیان هولوکاست مدعی کشتار برنامه*ریزی شده یهودیان توسط رایش سوم بودند، او دوشادوش ارتش آلمان علیه متفقین می*جنگید.

حضور شامیر در ارتش هیتلر نشانه**ای آشکار بر حمایت و همکاری سطح بالای جامعه یهودیان با نازی*هاست، اما همین فرد سال*ها بعد وقتی که در اسرائیل به نخست*وزیری رسید از دولت آلمان پس از جنگ برای کشتار یهودیان به دست ارتش آلمان غرامت می*گرفت در حالی که خود در زمان جنگ در ارتش آلمان خدمت می*کرد. یهودی شناخته شده دیگر آوراهام اشترن معروف به اشترن گانگستر(رهبر جنبش آزادی اسرائیل) است که در زمان جنگ دوم جهانی پیشنهاد رسمی حمایت از ارتش آلمان در برابر متفقین را مطرح ساخته بود. او نقش و جایگاه والایی نزد یهودیان داشت و اسحاق شامیر سال*ها جانشین او در جنبش مذکور بوده است. حضور این 2 رهبر یهودی در ارتش آلمان و حمایت آنها از نازی*ها در اوج جریانات فرضیه کشتار جمعی یهودیان توسط هیتلر و نظام هیتلری را دستخوش تردید جدی می*کند، چرا که در صورت پذیرش این فرض باید این رهبران مورد احترام صهیونیست*ها و یهودیان را خائنانی به یهود دانست که رسما از کشنده یهودیان اعلام حمایت کرده*اند. رهبران یهودی حامی هیتلر به این 2 نفر منحصر نمی*شود. امیل موریس، از دوستان نزدیک هیتلر نیز از یهودیان سرشناس بود. موریس که در دوره*ای به همراه هیتلر در زندان به سر برده بود بعدها در هنگام رهبری هیتلر در حزب نازی، نفر دوم اس*اس (ss) شد. او در میان اس*اس*ها پس از هیتلر قدرتمندترین شخص شناخته می*شد. گرترود اشتاین نیز که به خاطر دریافت جایزه نوبل ادبیات از یهودیان مشهور و سرشناس محسوب می*شود تا بدانجا در حمایت از نظام هیتلری و شخص پیشوا اصرار داشت که در دوره*ای هیتلر را به*عنوان نامزد جایزه صلح نوبل معرفی کرده بود. حتی آدولف هیتلر که از او چهره*ای جنایتکار و خونخوار ساخته می*شود زمانی از سوی همین جامعه یهودی و سرشناسان آن برای دریافت جایزه صلح نوبل معرفی شده بوده است. چنین تناقضات آشکاری نشان می*دهد که تصویرسازی*های فعلی از رایش سوم تا چه حد قابل تردید و خدشه*پذیر است. علاوه بر همه اینها، برخی از رهبران یهودی آلمان همچون هلموت اشمیتکه از 1974 تا 1982 صدراعظمی آلمان را برعهده داشتند در زمان جنگ دوم جهانی در ارتش آلمان به فعالیت مشغول بوده*اند. اشمیت در ارتش نازی افسر نیروی هوایی بود. این در حالی است که حامیان هولوکاست مدعی*اند در همان دوره که امثال اشمیت یهودی در ارتش آلمان درجه افسری داشته*اند، این ارتش مشغول کشتار جمعی یهودیان بوده است. جورج کارسکی از رهبران مشهور یهودیان که کاملا حامی سیاست*های نازی*ها و خواهان جداسازی کامل یهودیان از آلمانی*ها بود به کرات از دولت آلمان نازی خواسته بود که یهودیان آلمان را مجبور به قرار دادن ستاره داوود روی سینه خود کنند. کارسکی معتقد بود که از این طریق دولت آلمان به اهداف همیشگی یهودیان درباره جدا بودن از جوامع پیرامونی خود جامه عمل خواهد پوشاند. در ادامه در این*باره توضیحات بیشتری خواهیم آورد.


http://www.forum.nazicenter.ir/thread487.html?langid=2#post3364

منبع وطن امروز و نازی سنتر نوع مطلب : آدولف هیتلر - بزرگ مرد تاریخ بشر، 
برچسب ها : دروغ پردازی راجه به هیتلر،
لینک های مرتبط :


شنبه 30 اردیبهشت 1391 :: نویسنده : میلاد
نظرات ()
چهارشنبه 11 مهر 1397 02:15

Regards. I appreciate it!
cialis sans ordonnance how to purchase cialis on line only here cialis pills cialis en 24 hora cialis baratos compran uk venta de cialis canada we like it safe cheap cialis prescription doctor cialis low cost cialis 20mg click here take cialis
دوشنبه 9 مهر 1397 01:40

Valuable information. Many thanks!
generic cialis levitra sialis wow look it cialis mexico generic cialis 20mg tablets cialis professional from usa cialis sale online cialis generic cialis kamagra levitra look here cialis cheap canada cialis generika
یکشنبه 1 مهر 1397 04:59

Thanks. A good amount of posts.

trusted pharmacy canada canadian pharmacy cialis online pharmacy canada canadian drug store canadian online pharmacies legal best canadian mail order pharmacies top rated canadian pharmacies online canada medications buy canadian pharcharmy online24 canadian viagra
چهارشنبه 28 شهریور 1397 01:44

Great info. Cheers!
cialis official site only best offers 100mg cialis how do cialis pills work the best choice cialis woman cialis pills boards cialis generique 5 mg cialis online holland cialis reviews order a sample of cialis wow look it cialis mexico
چهارشنبه 14 شهریور 1397 09:12

Excellent stuff. Thanks!
online pharmacies in usa canadian drugs how safe are canadian online pharmacies canadian pharmacy uk delivery online pharmacies canadian rx trust pharmacy of canada trust pharmacy canada canadian pharmacy cialis legitimate canadian mail order pharmacies
سه شنبه 13 شهریور 1397 12:31

With thanks! I like this!
online pharmacy levitra cheap online pharmacy uk viagra online canadian pharmacy buy viagra online usa how to buy viagra online generic viagra uk order viagra online buy online viagra buy viagra online price buy female viagra uk
یکشنبه 11 شهریور 1397 18:36

You actually mentioned it well!
order generic cialis online buy cialis uk no prescription precios de cialis generico cialis e hiv buy name brand cialis on line ou trouver cialis sur le net cialis 20 mg cialis sale online calis buying cialis on internet
دوشنبه 22 مرداد 1397 22:40

Great info. Thank you!
import cialis cialis 20mg prix en pharmacie enter site 20 mg cialis cost precios cialis peru viagra or cialis buying cialis in colombia generic cialis in vietnam cialis australia org cialis professional yohimbe cialis uk next day
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 04:21

Wonderful tips. Thank you!
generic sildenafil buy viagra cvs uk pharmacy online viagra safest place to buy viagra buy viagra in china safest place to buy viagra buy brand viagra online without prescription buy viagra low cost viagra cheap buy blue pill
شنبه 18 فروردین 1397 14:12

Thanks a lot! Numerous forum posts!

achat cialis en europe get cheap cialis dosagem ideal cialis cuanto cuesta cialis yaho overnight cialis tadalafil cialis online deutschland buy cheap cialis in uk cialis in sconto cialis dosage amounts generic cialis 20mg tablets
شنبه 4 فروردین 1397 15:24

Thanks a lot. Numerous material!

pastillas cialis y alcoho cialis 20 mg cut in half generic cialis pill online look here cialis cheap canada cost of cialis cvs tadalafil 20 mg cialis arginine interactio cialis online deutschland legalidad de comprar cialis usa cialis online
جمعه 4 اسفند 1396 07:49
در کار، کار عالی!
پنجشنبه 7 دی 1396 21:16
Je suis vraiment reconnaissant au propriétaire de ce site web qui a
partagé ce merveilleux post à ici.
جمعه 17 آذر 1396 06:07
May I simply just say what a relief to find an individual who genuinely understands what they are
talking about on the net. You definitely know how to bring an issue to light and make it important.
More people must read this and understand this side of your story.
I was surprised that you aren't more popular given that you most certainly possess the gift.
جمعه 10 آذر 1396 02:40
من هم مثل شما بچه ها را دوست دارم این نوع از کار باهوش و پوشش!

آثار بسیار خوبی را نگه دارید بچه ها من شما را به وبلاگ من اضافه شده است.
دوشنبه 20 شهریور 1396 12:27
سلام، من kavin هستم، اولین بار من برای اظهار نظر
هر جا که این مقاله را بخوانم فکر میکنم می توانم به این خوبی نیز نظر بدهم
پست.
دوشنبه 20 شهریور 1396 11:52
یک بحث جالب توجه است. من
فکر می کنم که شما باید بیشتر در مورد این موضوع منتشر کنید، شاید نباشد
یک ماده تابو است اما معمولا مردم در مورد چنین موضوعاتی صحبت نمی کنند.
بعدی! بهترین ها!!
دوشنبه 20 شهریور 1396 11:29
پس از بررسی تعدادی از مقالات وبلاگ در وب سایت خود، من صادقانه مانند راه خود را از وبلاگ نویسی.
من آن را به لیست وب سایت من نشانه ذخیره کرده ام و چک خواهد شد
در آینده نزدیک. لطفا از وب سایت من نیز دیدن کنید و اجازه دهید نظر شما را بپذیرم.
دوشنبه 20 شهریور 1396 09:48
امروز بیش از سه ساعت در اینترنت گشتم، اما من هرگز مقاله ی جالبی مثل شما پیدا نکردم.
اون به اندازه کافی برام ارزشمنده. به نظر من، اگر همه صاحبان وب سایت و وبلاگ نویسان خوب کار کنند
محتوا همانطور که انجام شد، وب بسیار مفیدتر از همیشه خواهد بود.
دوشنبه 20 شهریور 1396 01:08
من کنجکاو بودم اگر تا به حال تغییر پوسته صفحه خود را تغییر دادید
سایت؟ بسیار خوب نوشته شده است من عاشق آنچه شما باید بگویید.
اما شاید شما می توانید کمی بیشتر در راه محتوای
بنابراین مردم می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. شما فقط یک متن بسیار زیادی دارید که تنها 1 یا 2 تصویر دارد.
آیا شما می توانید آنرا در فضای بهتری جا دهید؟
سه شنبه 17 مرداد 1396 05:54
With havin so much written content do you ever run into any
problems of plagorism or copyright violation? My website has a lot of exclusive content I've either authored
myself or outsourced but it looks like a lot of it is popping it up all over the internet
without my permission. Do you know any solutions to help
protect against content from being ripped off? I'd really appreciate it.
شنبه 14 مرداد 1396 17:14
I know this website presents quality dependent content and other material, is there
any other site which gives these kinds of data in quality?
پنجشنبه 12 مرداد 1396 22:28
This is a topic that is close to my heart... Cheers! Exactly where are your contact details though?
جمعه 6 مرداد 1396 20:45
Hi there, every time i used to check webpage posts here in the early hours in the break of day, for
the reason that i love to learn more and more.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 22:22
Definitely consider that that you said. Your favourite justification appeared to be on the internet the simplest factor to take note of.
I say to you, I definitely get annoyed whilst folks consider issues that they just don't recognize about.
You managed to hit the nail upon the top and also defined out
the entire thing with no need side-effects , folks could take a signal.
Will probably be again to get more. Thanks
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 16:32
It's actually very complicated in this full of activity life to
listen news on TV, so I only use web for that reason, and obtain the latest news.
جمعه 25 فروردین 1396 06:10
It's a pity you don't have a donate button! I'd most certainly
donate to this superb blog! I guess for now i'll settle for book-marking and adding your
RSS feed to my Google account. I look forward to fresh
updates and will share this blog with my Facebook group.
Talk soon!
جمعه 25 فروردین 1396 05:34
I absolutely love your website.. Very nice colors & theme.
Did you create this website yourself? Please reply back as I'm trying to create my own personal
website and want to know where you got this from or what the theme is
named. Cheers!
سه شنبه 5 دی 1391 22:59
واقعا حرفات دقیق و هوشمندانه بودمن خودم طرفدار هیتلر هستم و هیتلر رو یه شخص کاملا باهوش و ملت دوست میدونم
میلاد بله همینطوره دوست عزیز . سپااااس
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر