دروغ پردازی درباره هیتلر(قسمت نخست)

شنبه 30 اردیبهشت 1391  23:47

نوع مطلب :آدولف هیتلر - بزرگ مرد تاریخ بشر ،


درود
دوستان این مطالبی که براتون قرار می دهم یکی از بهترین مقالات درباره هیتلر است که نقاب از صورت خیلی از
دروغ پردازی های صهیون ها برمیدارد حتما این مطلب را بخونید

این مطلب از روزنا مه وطن امروز برداش شده که مورخ 26فرودین 89 می باشد که در سه قسمت قرارش خواهم داد
امیدوارم مورد رضایت دوستان قرار بگیرد

حجم وسیع تبلیغات رسانه*های صهیونیستی برای مخوف جلوه دادن نظام نازی باعث شده است که چهره هیتلر، این شخصیت تاریخی و نظام منقرض شده او در پس هاله*ای از ابهامات و اتهامات قرار گیرد؛ تا حدی که چهره* آشنای هیتلر در اذهان عمومی جهانیان، نه چهره واقعی او بلکه تصور مطلوب رسانه*های صهیونیستی است.
علاوه بر رسانه*های عمومی و تبلیغاتی، در تاریخ*نگاشته*های پس از جنگ دوم جهانی نیز چنین چهره*ای از هیتلر ترسیم شده است. این در حالی است که حتی اگر هیتلر دیکتاتوری جنایتکار بوده است – که به نظر نمی*رسد چنین بوده است- هرگز نباید درباره او و اعمالش دروغ*پردازی کرد. از آنجا که تاریخ اغلب توسط فاتحان نوشته می*شود، تعجب*آور نیست که چهره جنایتکاران جنگی بزرگی چون ترومن و روزولت آمریکایی تطهیر شود و چهره دیکتاتوری چون هیتلر سیاه*تر نمایش داده شود، اما باید اذعان کرد که بنا به عللی، کریه*سازی چهره هیتلر توسط رسانه**های صهیونیستی را باید مَثَل اعلای تخریب یک چهره یا دروغ*پردازی درباره او دانست. به عنوان مثال هیتلر که در آلمان با انتخاب عمومی و از طریق قانونی به قدرت رسیده بود، در نظر افکار عمومی دنیا او را رهبری تصویر کرده*اند که بدون حمایت عمومی و با سرکوب بر کشور خود حکومت می*کرده است. محققانی چون مارک*وبر خاطرنشان می*کنند که در حال حاضر در ایالات *متحده آمریکا دروغ*های فراوانی درباره افکار و اهداف هیتلر به طور همگانی پذیرفته شده است و هیچ*کس درباره آنها تردیدی به خود راه نمی*دهد که از جمله آنها می*توان به هدف فتح جهان از سوی هیتلر اشاره کرد. از نظر محققانی چون وبر، تحقیقات تاریخی به وضوح نشان می*دهد که هیتلر هرگز در پی فتح کل جهان و سلطه بر آن نبوده است؛ اما فاتحان جنگ دوم جهانی، *تلاش او را برای تسلط بر اروپا در انظار جهانیان به عنوان تلاش برای فتح دنیا جلوه داده*اند و چنان تاکید و تبلیغ کرده*اند که اکنون همگان می*پندارند نازیسم در پی فتح کل دنیا بوده است.* از جمله دروغ*های دیگر اینکه هیتلر در پی* جنگ با تمام دنیا بوده است اما با اندک تحقیقی در تاریخ جنگ دوم جهانی مشخص می*شود که هیتلر نه*تنها کوشیده بود اهداف خود را بدون جنگ با انگلستان به دست آورد بلکه تا آخرین مراحل می*کوشید از ورود ایالات *متحده آمریکا به جنگ جلوگیری کند، در حالی *که رهبران آمریکایی از جمله روزولت، اشتیاق فراوانی برای شروع جنگ با* آلمان داشتند. به عنوان مثال روزولت در تاریخ 27 اکتبر 1941 در مصاحبه*ای رادیویی خطاب به ملت آمریکا مدعی شد، هیتلر آمریکای بی*طرف را تهدید به جنگ کرده و قصد تصرف کل آمریکای جنوبی را دارد. او همچنین مدعی شد هیتلر خواهان از میان بردن همه ادیان دنیا از جمله مسیحیت است و می*خواهد «کلیسای بین*المللی نازی» را جانشین آن* کند. روزولت مدعی شد این مطالب را از «طرح سرّی» هیتلر نقل می*کند که منابع کاملا مطمئن در اختیار او قرار داده*اند، درحالی که هیچ*یک از این ادعاها درباره هیتلر و آلمان نازی صحت نداشته است. سال*ها پس از جنگ آشکار شد که «طرح سرّی هیتلر» ساخته و پرداخته همکاری مشترک دستگاه جاسوسی انگلستان و سازمان سیا بوده است و روزولت برای برانگیختن احساسات آمریکایی*ها و زمینه*سازی برای ورود ایالات* متحده به جنگ دست به این دروغ*سازی*ها زده است.
تاریخ سازی دشمنان
از جمله دیگر روش*های تاریخ*سازی می*توان به کتب و نوشته*های به ظاهر تاریخی اما کاملا غیرمستند اشاره کرد. به عنوان مثال بسیاری از حامیان هولوکاست برای مستند جلوه دادن ادعاهای خود درباره اهداف و نیات درونی هیتلر به کتاب خاطرات هرمن* راوشنینگ با نام «صدای انهدام» استناد می*کنند، در حالی که راوشنینگ در سال 1935 از حزب نازی خارج شده و هنگام حضور در حزب نیز هرگز از نزدیکان هیتلر نبوده است. با این حال در کتاب*های به ظاهر مستندی مانند کتاب مشهور «ظهور و سقوط رایش سوم» اثر ویلیام شایرر نیز به کرات از کتاب راوشنینگ استفاده شده و ادعاهای غیرقابل پذیرش او به عنوان حقایق انکارناپذیر تاریخی پذیرفته شده است. شدت بی*اعتباری کتاب صدای انهدام به عنوان سندی دست اول از تفکرات و نیات شخصی و اهداف پنهانی هیتلر به حدی است که محققان معتقدند راوشنینگ هرگز حتی یک دیدار خصوصی هم با شخص هیتلر نداشته است. یکی از موارد قابل توجه چنین دروغ*پردازهایی، متن مذاکرات خصوصی هیتلر از فوریه تا آوریل 1945 است. دیوید ایروینگ، *از تاریخ*پژوهان مطرح جنگ دوم جهانی، در آثار خود بیان می*دارد که فرانسوا ژنو، حقوقدان درگذشته سوییسی، شخصا به او اطلاع داده بود که خود این اسناد را جعل کرده است. شدت جوسازی تبلیغاتی و تلاش هدفمند برای مخدوش کردن چهره واقعی هیتلر به حدی است که محققان بی*طرف نیز از وارد شدن به این حیطه منع می*شوند. گروه*های یهودی حتی با محققانی که در کنار حملات شدید خود به هیتلر، اندک تعریفی از او کرده باشند، به بدترین شیوه برخورد می*کنند. به عنوان مثال پاتریک بوکنن از محققان حیطه جنگ دوم جهانی که در مقالات خود شدیدترین انتقادات و حملات را متوجه هیتلر کرده بود، صرفا از آن جهت که در کنار انتقادات خود، هیتلر را سربازی شجاع در جنگ اول جهانی و سخنرانی قوی و برنامه*ریز سیاسی معرفی کرده بود، مورد حمله گروه*های صهیونیستی قرار گفت. گروه*های صهیونیستی به این بهانه واهی او را متهم به دفاع و حمایت از هیتلر کردند حال آنکه اقدام بوکنن حداقلی از بیان واقعیات تاریخی محسوب می*شود که هر مورخی موظف است بدون توجه به علایق و سلایق خود به *آن مبادرت ورزد. این فضا چنان بر دوش محققان سنگینی می*کند که مارک وبر می*نویسد: «در جامعه ما حتی راست گفتن و بیان حقایق قطعی درباره هیتلر با شدیدترین سرکوب*ها و تهمت*ها همراه خواهد بود». هرچند همانطور كه گفته شد معمولا فاتحان، تاریخ را می*نویسند اما شدت تبلیغات ضدهیتلری به حدی است که چنین توجیهی برای بیان علت این همه تبلیغات کافی به نظر نمی*رسد. در چنین شرایطی محققان صادق و بی*غرض باید از خود بپرسند که چرا با گذشت چندین دهه از سقوط هیتلر و رایش سوم هنوز هم جو تبلیغاتی علیه آنان تا به این حد سنگین است؟ بررسی علت این امر می*تواند وجهه همت تحقیقاتی مفصل قرار گیرد. از دیگر مسائلی که تحقیق در این زمینه را با مشکل مواجه می*کند از میان بردن عامدانه اسناد اصلی درباره هیتلر است. ایروینگ در این باره معتقد است که حجم وسیعی از اسناد به دست آمده از جنگ دوم جهانی به دست محققان یهودی چون دبورا لیپشتات افتاد که یا از میان رفته یا اساسا تخریب شده*اند. از این رو تحقیق از آن دست که در این مقاله ارائه می*شود از جهات مختلف با مشکل و محدودیت مواجه بوده است.

روند به قدرت رسیدن


پس از جنگ اول جهانی، آلمان شکست*خورده از جنگ نه تنها بار سنگین هزینه*های اقتصادی و اجتماعی یک شکست بزرگ را به دوش می*کشید بلکه مجبور به پذیرش مفاد خردکننده موافقتنامه و قراردادهای پس از جنگ اول جهانی بود که به اجبار بر این کشور تحمیل می*شد. این امر نقشی در تسریع معضلات اجتماعی و اقتصادی آلمان داشت به گونه*ای که در سال 1932 تقریباً اقتصاد آلمان ورشکسته محسوب می*شد. افزایش شدید بیکاری، ورشکستگی اکثر شرکت*ها، تراکم دیون خارجی و هزینه*ها و غرامت*های جنگی که آلمان باید می*پرداخت، وضع اقتصادی این کشور را به کلی نابسامان کرده بود به طوری که بخش زیادی از جمعیت آلمان بیکار شدند و 21 درصد از افراد شاغل نیز حقوقی بین یکصد تا 250 مارک در ماه دریافت می*کردند که فاجعه*ای اقتصادی محسوب می*شد. مطابق برآوردهای آن دوره فقط یکصدهزار نفر از کل جمعیت قریب به 60 میلیونی آلمان توان تأمین هزینه*های روزمره زندگی خود را داشتند. در طول 3 سال قبل از به قدرت رسیدن هیتلر، درآمد کل کشور 50 درصد کاهش یافته بود، یعنی درآمد آلمان از 23 میلیارد مارک در سال 1930 به 11 میلیارد مارک در 1933 کاهش یافته بود. اوضاع نابسامان اجتماعی و اقتصادی آلمان زمینه مساعدی برای برآمدن هیتلر ایجاد کرده بود. او که در به هیجان آوردن و بسیج عمومی مردم موفق عمل می*کرد، توانست با ارائه راهکارهایی افکار عمومی را در کوتاه*مدت همراه خود کند. هنگامی که او بر سر کار آمد 90 درصد مردم آلمان از وضع زندگی خویش ناراضی بودند. به این ترتیب هرگونه تغییر، آن هم به صورت گسترده و با جدیت توسط هیتلر و یاران او، برای افکار عمومی جالب توجه بود.


حامیان هیتلر


یکی از راه*های کسب آگاهی از خصومت میان هیتلر و حکومتش با یهودیان، تحقیق در میان حامیان و اطرافیان او است چرا که وجود افراد ضدیهودی یا دشمنان شناخته شده یهودیان در میان اطرافیان وی نشان از گرایش ضدیهودی هیتلر خواهد داشت. در چنین صورتی نباید در میان یاران و حامیان او اثری از یهودیان پیدا کنیم. اما اگر به تحقیق دریابیم که یهودیان زیادی از جمله بزرگان و رهبران این قوم در میان حامیان هیتلر بوده و با او همکاری کرده*اند، آنگاه این فرضیه که هیتلر و نازیست*ها خواهان کشتار یهودیان بوده*اند دچار اشکال اساسی می*شود، چرا که در این صورت باید ابتدا از رهبران و بزرگان یهود شروع می*کردند که آنها خود در زمره حامیان هیتلر بوده*اند. از سوی دیگر حمایت رهبران یهودی از هیتلر نشان می*دهد که از نظر این رهبران، هیتلر دشمن یهود محسوب نمی*شده است، چرا که در غیر این صورت باید این رهبران را نیز دشمن یهودیان دانست. اما تاریخ در این زمینه مطالب تکان*دهنده و قابل توجهی ارائه می*کند. اسحاق شامیر، نخست*وزیر اسرائیل را باید یکی از مهم*ترین رهبران یهودی دانست زیرا به یکی از بزرگ*ترین مناصب حکومتی یهودیان و صهیونیست*ها دست یافت. اما سابقه زندگی او نشان می*دهد که این یهودی سرشناس نه تنها حامی هیتلر بوده *در زمان حکومت هیتلر بر آلمان از او حمایت کامل می*کرده است، بلکه در زمان جنگ و در همان دوره*ای که حامیان هولوکاست مدعی کشتار برنامه*ریزی شده یهودیان توسط رایش سوم بودند، او دوشادوش ارتش آلمان علیه متفقین می*جنگید.

حضور شامیر در ارتش هیتلر نشانه**ای آشکار بر حمایت و همکاری سطح بالای جامعه یهودیان با نازی*هاست، اما همین فرد سال*ها بعد وقتی که در اسرائیل به نخست*وزیری رسید از دولت آلمان پس از جنگ برای کشتار یهودیان به دست ارتش آلمان غرامت می*گرفت در حالی که خود در زمان جنگ در ارتش آلمان خدمت می*کرد. یهودی شناخته شده دیگر آوراهام اشترن معروف به اشترن گانگستر(رهبر جنبش آزادی اسرائیل) است که در زمان جنگ دوم جهانی پیشنهاد رسمی حمایت از ارتش آلمان در برابر متفقین را مطرح ساخته بود. او نقش و جایگاه والایی نزد یهودیان داشت و اسحاق شامیر سال*ها جانشین او در جنبش مذکور بوده است. حضور این 2 رهبر یهودی در ارتش آلمان و حمایت آنها از نازی*ها در اوج جریانات فرضیه کشتار جمعی یهودیان توسط هیتلر و نظام هیتلری را دستخوش تردید جدی می*کند، چرا که در صورت پذیرش این فرض باید این رهبران مورد احترام صهیونیست*ها و یهودیان را خائنانی به یهود دانست که رسما از کشنده یهودیان اعلام حمایت کرده*اند. رهبران یهودی حامی هیتلر به این 2 نفر منحصر نمی*شود. امیل موریس، از دوستان نزدیک هیتلر نیز از یهودیان سرشناس بود. موریس که در دوره*ای به همراه هیتلر در زندان به سر برده بود بعدها در هنگام رهبری هیتلر در حزب نازی، نفر دوم اس*اس (ss) شد. او در میان اس*اس*ها پس از هیتلر قدرتمندترین شخص شناخته می*شد. گرترود اشتاین نیز که به خاطر دریافت جایزه نوبل ادبیات از یهودیان مشهور و سرشناس محسوب می*شود تا بدانجا در حمایت از نظام هیتلری و شخص پیشوا اصرار داشت که در دوره*ای هیتلر را به*عنوان نامزد جایزه صلح نوبل معرفی کرده بود. حتی آدولف هیتلر که از او چهره*ای جنایتکار و خونخوار ساخته می*شود زمانی از سوی همین جامعه یهودی و سرشناسان آن برای دریافت جایزه صلح نوبل معرفی شده بوده است. چنین تناقضات آشکاری نشان می*دهد که تصویرسازی*های فعلی از رایش سوم تا چه حد قابل تردید و خدشه*پذیر است. علاوه بر همه اینها، برخی از رهبران یهودی آلمان همچون هلموت اشمیتکه از 1974 تا 1982 صدراعظمی آلمان را برعهده داشتند در زمان جنگ دوم جهانی در ارتش آلمان به فعالیت مشغول بوده*اند. اشمیت در ارتش نازی افسر نیروی هوایی بود. این در حالی است که حامیان هولوکاست مدعی*اند در همان دوره که امثال اشمیت یهودی در ارتش آلمان درجه افسری داشته*اند، این ارتش مشغول کشتار جمعی یهودیان بوده است. جورج کارسکی از رهبران مشهور یهودیان که کاملا حامی سیاست*های نازی*ها و خواهان جداسازی کامل یهودیان از آلمانی*ها بود به کرات از دولت آلمان نازی خواسته بود که یهودیان آلمان را مجبور به قرار دادن ستاره داوود روی سینه خود کنند. کارسکی معتقد بود که از این طریق دولت آلمان به اهداف همیشگی یهودیان درباره جدا بودن از جوامع پیرامونی خود جامه عمل خواهد پوشاند. در ادامه در این*باره توضیحات بیشتری خواهیم آورد.


http://www.forum.nazicenter.ir/thread487.html?langid=2#post3364

منبع وطن امروز و نازی سنتر 

نوشته شده توسط: میلاد | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

برچسب ها: دروغ پردازی راجه به هیتلر ،
5c652ph
یکشنبه 3 شهریور 1398 01:31
wh2m2lv generic viarga <a href="http://sildenapharmacy.com/">Generic viagra</a> generic sildenfil <a href=http://sildenapharmacy.com/>viagra pills 100 mg</a>
chanielpwthys
سه شنبه 11 تیر 1398 20:45
jnujqdrcbqwf female viagra pills <a href=http://northwestpharmacyph.com/>viagra without prescription</a> liquid viagra <a href="http://northwestpharmacyph.com/">brand viagra online canada pharmacy</a>
cialis canada cheap
gianielpqgccl
سه شنبه 4 تیر 1398 14:15
pjsmzvfyoelj viagra instructions http://viagracanadacialis.com/ - viagra online uk canadian pharcharmy alternative viagra <a href="http://canadaviagravrcialis.com/">canadien cialis</a>
cost of cialis per pill
یکشنبه 2 تیر 1398 21:57

Nicely put. Thank you.
cialis reviews cialis 20 mg effectiveness acheter cialis meilleur pri enter site 20 mg cialis cost bulk cialis cialis australia org cialis in sconto cialis dosage enter site 20 mg cialis cost cialis generika in deutschland kaufen
cialis for cheap
یکشنبه 2 تیر 1398 06:40

Amazing quite a lot of good data.
cialis 100 mg 30 tablet cialis for sale south africa buy cialis online legal cialis generico lilly cialis 5mg precios cialis peru cialis daily reviews cialis en mexico precio cialis manufacturer coupon tadalafil
http://lethyled.strikingly.com/
شنبه 1 تیر 1398 14:18

Nicely put, Thanks.
when will generic cialis be available prezzo di cialis in bulgaria generic for cialis tarif cialis france cialis baratos compran uk buying cialis in colombia cialis dosage amounts buying cialis overnight cialis 5 mg cialis super kamagra
enter site natural cialis
جمعه 31 خرداد 1398 22:12

Thanks a lot. I appreciate it!
walgreens price for cialis order cialis from india what is cialis click here cialis daily uk cialis 30 day trial coupon we recommend cialis best buy american pharmacy cialis cialis generic import cialis buying brand cialis online
http://siovibu.strikingly.com/
جمعه 31 خرداد 1398 06:31

You have made your position quite well!.
cialis bula cialis et insomni 5 mg cialis pharmacie en ligne cuanto cuesta cialis yaho cialis without a doctor's prescription prix de cialis wow look it cialis mexico buy cialis uk no prescription buy cialis uk no prescription the best site cialis tablets
Buy cialis online
چهارشنبه 29 خرداد 1398 19:17

Terrific postings. Thanks.
cialis professional yohimbe cialis uk cialis australia org the best choice cialis woman cialis herbs cialis kamagra levitra cialis para que sirve cialis manufacturer coupon cialis rezeptfrei sterreich online prescriptions cialis
http://lolateh.strikingly.com/
چهارشنبه 29 خرداد 1398 03:07

Nicely put, Thank you.
cialis mit grapefruitsaft generic cialis at the pharmacy can i take cialis and ecstasy price cialis best generic low dose cialis cilas buying cialis in colombia generic cialis soft gels try it no rx cialis cialis 100mg suppliers
http://predterve.strikingly.com/
سه شنبه 28 خرداد 1398 04:25

With thanks, A good amount of information!

cialis online cialis generisches kanada precios de cialis generico prix de cialis cialis farmacias guadalajara cialis generico milano female cialis no prescription tadalafil 10 mg generic cialis pro india cialis 100mg cost
Cialis online
یکشنبه 26 خرداد 1398 23:21

Thanks! Lots of postings.

are there generic cialis compare prices cialis uk side effects for cialis link for you cialis price tadalafil generic cialis 5 mg funziona cialis name brand cheap cialis official site brand cialis nl tadalafil 20mg
Cialis prices
شنبه 25 خرداد 1398 19:27

Cheers. I value this!
generic cialis tadalafil buy cialis online nz prezzo di cialis in bulgaria cialis generico lilly cialis daily dose generic cialis tadalafil cialis dosage costo in farmacia cialis cialis cuantos mg hay we choice cialis uk
http://amgosym.strikingly.com/
شنبه 25 خرداد 1398 05:07

You stated this perfectly.
we use it 50 mg cialis dose buy original cialis cialis 20mg prix en pharmacie cialis diario compra cialis from canada cialis en 24 hora cialis canadian drugs prices for cialis 50mg chinese cialis 50 mg cialis professional from usa
http://lamjuja.strikingly.com/
جمعه 24 خرداد 1398 14:58

Many thanks! Ample postings.

the best choice cialis woman cialis 5 mg schweiz cialis generico lilly tadalafilo cialis per paypa cialis 20 mg best price prices for cialis 50mg order a sample of cialis overnight cialis tadalafil cialis 5 mg para diabeticos
is there generic cialis
پنجشنبه 23 خرداد 1398 11:03

Truly loads of wonderful information!
canadian discount cialis canadian cialis overnight cialis tadalafil cialis tablets australia where do you buy cialis when will generic cialis be available viagra cialis levitra where cheapest cialis cialis generique cialis usa cost
discount cialis pills
چهارشنبه 22 خرداد 1398 20:57

Fine posts. Regards.
cialis online napol the best choice cialis woman cialis prices in england cialis 20mg cialis online deutschland only here cialis pills cialis 5 mg effetti collateral cialis with 2 days delivery cialis 5 mg para diabeticos comprar cialis navarr
liquid viagra kamagra
سه شنبه 21 خرداد 1398 04:35

Hello There. I discovered your weblog using msn. This is an extremely smartly written article. I'll be sure to bookmark it and return to learn extra of your useful information. Thank you for the post. I'll certainly comeback.
cialisvie.com
دوشنبه 20 خرداد 1398 20:44

Seriously quite a lot of amazing knowledge.
order cialis from india low dose cialis blood pressure cialis daily new zealand cialis for bph cialis para que sirve generic cialis pill online how do cialis pills work callus cialis arginine interactio acheter du cialis a geneve
http://cialisvie.com/
یکشنبه 19 خرداد 1398 14:57

Cheers, Wonderful stuff!
cialis patentablauf in deutschland cialis coupon try it no rx cialis cialis for bph weblink price cialis cialis savings card cialis farmacias guadalajara buy cialis online legal cialis prices comprar cialis 10 espa241a
cialisvie.com
شنبه 18 خرداد 1398 09:22

Wonderful data. Many thanks.
generic cialis tadalafil cialis generico postepay dose size of cialis we like it cialis soft gel cialis reviews cialis kaufen cialis 10 doctissimo walgreens price for cialis buying brand cialis online generic cialis 20mg tablets
http://canadianpharmacyes.com/
شنبه 24 فروردین 1398 03:23

Superb content, Thanks!
canadian pharmacy uk delivery canadian pharmacy online 24 online pharmacies legitimate online canadian pharmacies trust pharmacy canadian canadian mail order pharmacies pharmacy canada 24 canadian pharmaceuticals reviews drugstore online shopping buy vistagra online safe
buy cialis online without a prescription
جمعه 16 آذر 1397 09:36

Very good facts. Many thanks!
click here to buy cialis cialis 200 dollar savings card only now cialis 20 mg cialis 5 mg buy miglior cialis generico click now cialis from canada buy cialis online legal buy cialis online nz purchase once a day cialis click here cialis daily uk
buy cialis delhi
پنجشنبه 15 آذر 1397 14:29

Fantastic forum posts, Thanks!
try it no rx cialis acheter du cialis a geneve low dose cialis blood pressure click now buy cialis brand purchasing cialis on the internet cialis 20mg cialis uk only here cialis pills 5 mg cialis pharmacie en ligne can i take cialis and ecstasy
Buy cialis online
چهارشنبه 14 آذر 1397 18:28

Truly many of superb facts.
wow cialis tadalafil 100mg cialis manufacturer coupon chinese cialis 50 mg cialis 20 mg best price cialis generic cialis prices weblink price cialis cialis online deutschland weblink price cialis cialis pills boards
Generic cialis
چهارشنبه 14 آذر 1397 05:09

Appreciate it, Plenty of info.

cialis rckenschmerzen click here take cialis cialis generico milano best generic drugs cialis cialis tablets for sale we like it cialis price cialis pills cialis tablets australia cialis online nederland cilas
buy tadalafil no prescription
سه شنبه 13 آذر 1397 17:56

Kudos! I value this!
price cialis wal mart pharmacy cialis online holland cialis coupons cialis 5 mg scheda tecnica cialis coupon tadalafilo try it no rx cialis trusted tabled cialis softabs wow look it cialis mexico generic for cialis
buy cialis usa
سه شنبه 13 آذر 1397 06:42

Thanks a lot! I like this!
cialis official site prescription doctor cialis fast cialis online cialis prezzo al pubblico recommended site cialis kanada precios de cialis generico canada discount drugs cialis cialis ahumada tadalafil 20 mg cialis generico lilly
buy cialis without a doctor's prescription
دوشنبه 12 آذر 1397 18:43

With thanks, A good amount of forum posts.

rezeptfrei cialis apotheke cialis name brand cheap generic cialis at walmart when can i take another cialis cialis prezzo in linea basso where cheapest cialis cialis cost cialis generique cialis pills generic cialis with dapoxetine
buy cials online
دوشنبه 12 آذر 1397 06:23

Position very well utilized..
cialis baratos compran uk the best site cialis tablets we recommend cheapest cialis cialis for sale south africa only now cialis for sale in us order a sample of cialis cialis billig when will generic cialis be available cialis 30 day sample cialis rezeptfrei
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو